Start » Dodaj firmę

Dodaj firmę

Wpis do naszej bazy dostawców możesz dodać na trzy sposoby:

Wypełniając formularz na stronie

Rejestrując się w serwisie

Przesyłając wiadomość na nasz adres mailowy

Tu znajdziesz cennik wpisów do bazy dostawców

Dzisiaj PROMOCJA: Wpis podstawowy PROMO za darmo !

Zobacz co zyskujesz wybierając wpis rozszerzony:

Oprócz darmowego wpisu Promo możesz również umieścić płatny wpis podstawowy Standard lub wpis rozszerzony Premium do naszej bazy dostawców  i stać się jeszcze bardziej widoczny w sieci ! Tym samym zdobywasz kolejnych klientów i budujesz wartość swojej strony www. Zwróć uwagę jakie korzyści niesie umieszczenie wpisu rozszerzonego Premium. Dodatkowe informacje i możłiwość umieszczenia zdjęć w swoim opisie to dodatkowy atut zapewniający wiarygodność w oczach klienta. W dodatkowym polu opisu możesz również dokładniej scharakteryzować profil swojej firmy. Pamiętaj, że im więcej informacji na temat Twojej firmy, tym większe zainteresowanie klientów. Wpis rozszerzony oferuje również link pozycjonujący do Twojej strony. Tego typu wpis to koszt jedynie 79 zł netto rocznie! Koszt wpisu z dużą nawiązką zwróci się po zdobyciu zaledwie … jednego klienta.

Czy chcesz, aby Twoja firma również się tutaj znalazła ? Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza.

Formularz do wypełnienia:

Nazwa firmy:

Nip firmy:

Regon:

Rodzaj wpisu:
PROMO – Darmowy Podstawowy – 47,58zł brutto Rozszerzony – 96,38zł brutto
Wybierz województwo:
Adres:

Miasto:

Kod pocztowy:

Adres WWW:

Telefon:

E-mail:

Opis firmy:

Po wysłaniu uzupełnionego formularza z wpisem rozszerzonym, prześlij na nasz adres
wpisy@do-ogrodu.info kolorowy banner Twojej firmy(preferowany rozmiar 190×80 – akceptujemy pliki typu .jpg .png .gif) oraz do 5 zdjęć i jeśli nie korzystasz z darmowego wpisu PROMO dokonaj wpłaty zgodnie z naszym cennikiem.
Na górę strony
Rejestracja w serwisie:

Aby zarejestrować się w naszym serwisie wystarczy kliknąć w ten link. Dzięki rejestracji w naszym serwisie uzyskasz możliwość dodania firmy do bazy dostawców jak również będziesz mógł bezpłatnie przekazywać do publikacji wybrane informacje dotyczące produktów, usług, promocji i inne ciekawostki związane z Twoją branżą. Podczas rejestracji podaj tylko nazwę użytkownika oraz kontaktowy adres e-mail. Na podany przez Ciebie adreszostanie wysłane wygenerowane automatycznie hasło. Może to potrwać do 24 godzin.

Po zalogowaniu siędo serwisu, ujrzysz panel administracyjny swojego konta. Aby dodać wpis do bazy dostawców, możesz skorzystać z oknaQuickPress widocznego po prawej stronie, bądź z opcji „Dodaj nowy” w rozsuwanym menu „Wpisy”. W przypadku QuickPress’a dodanie wpisu jest bardzo proste, wystarczy podać nazwę firmy, a w polutreść dane teleadresowe oraz krótką charakterystykę firmy. Drugie rozwiązanie może wydać się nieco trudniejsze ze względu na dużą ilość okienek w panelu. Nie warto się jednak tym przejmować gdyż interesują nas tylko pierwsze dwa okna, gdzie wpisujemy kolejno nazwę firmy, oraz dane teleadresowe z krótkim opisem. Na koniec wystarczy zaznaczyć wybrane województwo po prawej stronie w menu „Kategorie”.

Wpis możesz skopiować i uzupełnić wg poniższego wzoru:

Firma: Meble ogrodowe Jan Kowalski
Adres: Sosnowa 159, 12-300 Bydgoszcz
Telefon: 0 600 123 456
Strona www: www.easypet.pl

Opis firmy: Oferujemy kompleksowe projekty i wykonawstwo ogrodów realizując marzenia w praktyce. W naszej ofercie znajdziesz zestawy mebli ogrodowych takich firm jak XXX i YYY, kostkę brukową oraz drobne elementy architektury ogrodowej. Zajmujemy się również kompleksową dostawą i pielęgnacją roślin w Twoim ogrodzie.

Proszę o wpis: PROMO, Standard – 47,58 zł brutto, Premium – 96,38 zł brutto.
Na górę strony
Wyślij wiadomość na naszego maila:

Trzecia możliwość dodania wpisu do bazy dostawców, to poprawnie wypełniony mail wysłany na adres wpisy@do-ogrodu.info. W treści maila prosimy wpisać te dane, o których mowa jest w formularzu rejestracyjnym. W przypadku wpisu rozszerzonego prosimy o dołączenie do wiadomości banneru firmy (preferowany rozmiar 190×80 – akceptujemy pliki typu .jpg .png .gif).

Na górę strony
Zapoznaj się także z regulaminem dodawania wpisów do naszej bazy dostawców.

Wpisy do pozostałych baz dostawców:

Aby dodać wpis do kolejnej bazy dostawców w innym serwisie tematycznym portalu do-ogrodu.info wybierz odpowiednią kategorię z dostępnych poniżej:

narzędzia ogrodnicze oczko wodne, do ogrodu kostka brukowa, ogrodowa oświetlenie ogrodowe nawadnianie do ogrodu meble ogrodowe w ogrodzie, ogrodowe altana ogrodowa kosiarki, do ogrodu rośliny, w ogrodzie

Na górę strony

Komentarze są niedostępne.