Start » Meble ogrodowe

Ławki i huśtawki ogrodowe

13 sierpnia 2010 0 Komentarzy

Jakie ławki i huśtawki ogrodowe kupićDoskonałym uzupełnieniem ogrodu są wszelkiego rodzaju ławki i huśtawki, na których zrelaksować możemy się w wolnej chwili. Kwestia wyboru to w tym wypadku kwestia naszego gustu. Wszystko też zależy od tego, gdzie będziemy chcieli postawić ogrodowy mebel wypoczynkowy i jakim metrażem dysponujemy.

Jeśli nie mamy takiej możliwości by użyć mebli składanych, bo po prostu nie mamy gdzie ich trzymać, warto zastanowić się nad metalowymi bądź drewnianymi ławkami. Natomiast jeżeli chodzi o huśtawki – tutaj przydałoby się miejsce do przechowywania. W zimie warto zdemontować szkielet huśtawki, by mróz i woda nie zniszczyły lakieru. Warto też codziennie zdejmować poduszki, żeby w nocy nie zawilgotniały.

Podsumowując, meble ogrodowe całoroczne to takie, które nie ulegną szybko zniszczeniu, na przykład krzesła i ławki żeliwne. Zaletą tego typu mebli jest to, że nie zajmujemy wolnych przestrzeni w schowkach czy piwnicach w trakcie zimie. Meble drewniane, które również mogą być pozostawione na zimę w ogrodzie, trzeba od czasu do czasu konserwować, nakładając nową warstwę lakieru.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.