Start » Meble ogrodowe

Meble z wikliny i rattanu

24 lutego 2010 0 Komentarzy

meble z rattanu, wiklinaBardzo dużą popularnością cieszą się w ogrodach wiklinowe meble. Po części niczego dziwnego w tym fakcie nie ma, albowiem prezentują się one wyjątkowo ładnie i atrakcyjnie. Z drugiej jednakże strony trwałością niestety nie grzeszą.

Są podatne na wszelakiego rodzaju uszkodzenia, poza tym brakuje im odporności na działanie szkodliwych czynników – takich, jak chociażby wilgoć. Nie ma mowy o pozostawieniu ich w ogrodzie, kiedy pada deszcz. Egzamin zdają jedynie podczas suchej i słonecznej pogody. Jedna uwaga w tym miejscu – odnośnie wiklinowych mebli często popełniany jest taki błąd, że kiedy zamokną, suszy się je na słońcu. W żadnym wypadku nie wolno tego robić.

Nie mniejszym powodzeniem cieszą się meble rattanowe. Są równie ładne co i wiklinowe, lecz w przeciwieństwie do nich – są zdecydowanie bardziej trwałe. Nie oznacza to jednak, że są idealnie wytrzymałe i odporne na rozmaite czynniki, ale generalnie rzecz biorąc służą dłużej niż te zrobione z wikliny. Rattan dobrze komponuje się z metalem.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.