Start » Meble ogrodowe

Parasole i pawilony

18 marca 2010 0 Komentarzy

Parasole i pawilony ogrodoweElementami umeblowania bardzo często spotykanymi w ogrodach są te, których zadaniem jest ochrona przebywających w ogrodzie osób przed takimi czynnikami atmosferycznymi jak wiatr, silne słońce czy opady deszczu.

Mowa tutaj przede wszystkim o parasolach ogrodowych. Zaopatrzenie się w nie to żaden problem – wybór w sklepach pod kątem jest bardzo duży. Zdecydowanie najlepiej zainwestować w umocowane na wysięgniku parasole teleskopowe – są bardzo praktyczne. W każdym bądź razie jest to element niezastąpiony w ogrodzie w porze letniej.

Ochronę zapewnić sobie można również i w inny sposób – a mianowicie dzięki ogrodowym pawilonom. Nie są one jednak tak popularne jak wspominane powyżej parasole, poza tym wymagają trochę przestrzeni, więc w małych ogrodach po prostu się nie sprawdzą. Jeśli ktoś lubi przestrzenie otwarte, powinien zdecydować się na pawilon nie posiadający ścian. Jeżeli jednak ustawia się go w takim miejscu, które wyjątkowo narażone jest na działanie wiatru, wtedy boczne ściany są wskazane.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.